Touring Adventure

Całkowicie nowa linia IBEX została zaprojektowana z myślą o tych, którzy celowo nie korzystają z wyciągów i kolejek górskich, lecz uważają, że najlepszym napędem jest siła mięśni ludzkich. Od ćwiczeń do przygody. W serii IBEX inżynierowie Elana połączyli lekki rdzeń wykonany w technologii Tubelite Woodcore, który redukuje masę, z nową Bridge Technology. W rezultacie otrzymano lekkie narty stabilne podczas zjazdów. W górę, czy w dół, nowa seria Adventure wyznacza standardy w rodzinie wysokiej jakości nart skitourowych.

Available
Touring Adventure

Ibex 84

Elan
1 728,00 zł
Ibex 84 to model dla miłośników skitouringu przedkładających górskie spacery nad wielką przygodę. Bardzo solidne, wysokiej jakości narty, które doskonale radzą sobie zarówno w trakcie podchodzenia jak i zjazdów.
Available
Touring Adventure

Ibex 84 Carbon

Elan
2 420,00 zł
Ibex 84 Carbon to najwyższej jakości model wyposażony w nowoczesne technologie. Lekkie i szybkie w trakcie podchodzenia, stabilne i przewidywalne podczas zjazdów. Uniwersalne skitoury cieszące się ogromnym zainteresowaniem miłośników dreptania po górach.
Available
Touring Adventure

Ibex 94 Carbon

Elan
2 680,00 zł
Narty z 94-milimetrową talią, zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących lekkiego sprzętu, który sprawdzi się w głębszym śniegu. W konstrukcji Ibex 94 Carbon zastosowaliśmy najnowsze te18ologie i nieco szerszą geometrię.
Available
Touring Adventure

Ibex 94 Carbon XLT

Elan
3 676,00 zł
Ibex 94 Carbon XLT zaprojektowane zostały z myślą o amatorach górskich przygód poszukujących najwyższej jakości lekkiego sprzętu, który poradzi sobie w zróżnicowanym terenie, na bardzo trudnych, wymagających szlakach.
Available
Touring Adventure

Ibex 78

Elan
1 554,00 zł
Model zaprojektowany z myślą o aktywnych osobach planujących postawić na nartach tourowych pierwsze kroki. Ibex 78 to model, który pomoże poczynić bardzo szybkie postępy.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania.

Ta strona wykorzystuje pliki cooki.

Używamy informacji zapisanych za pomocą

plików cookies w celu zapewnienia

maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.