Freeride Ripstick

Zaprojektowane, aby sprostać największym wyzwaniom w najtrudniejszym terenie i w każdym rodzaju śniegu. Seria Ripstick zawiera zaawansowane narzędzia dla wymagających narciarzy. Zaprojektowana przy użyciu progresywnej geometrii i unikalnej TNT Technology w celu zminimalizowania masy oraz zmaksymalizowania skuteczności seria Ripstick oferuje nieporównywalną wszechstronność I harmonijne prowadzenie. Jeśli dodamy do tego profil Amphibio oraz konstrukcję SST Sidewall dla większej mocy i stabilności, otrzymamy narty, które znakomicie pływają w puchu i są dynamiczne na twardym podłożu.

Available
Freeride Ripstick

Ripstick 116

Elan
2 810,00 zł
Nieustraszony pogromca gór powraca w nowej odsłonie. Model zaprojektowany we współpracy z najlepszymi zawodnikami. Ripstick bez cienia zawahania pokona najstromsze, otulone grubą warstwą puchu stoki.
Available
Freeride Ripstick

Ripstick 106

Elan
2 767,00 zł
Model podobny do Ripstick 116, o nieco węższej talii. Ripstick 106 to jedne z najbardziej uniwersalnych nart, które zjadą z każdego stoku i poradzą sobie w każdych warunkach – od puchu, po przygotowaną trasę. Nic zatem dziwnego, że to ulubione narty Glena
Available
Freeride Ripstick

Ripstick 96

Elan
2 594,00 zł
Model brylujący w testach i doceniony przez szerokie grono profesjonalistów. Ripstick 96 to doskonały wybór dla narciarzy poszukujących lekkich i uniwersalnych desek. Takich, które – w każdych warunkach – poruszać się będą płynnie i zwinnie.
Available
Freeride Ripstick

Ripstick 86

Elan
2 122,00 zł
Ripstick 86 to doskonałe połączenie takich cech, jak wszechstronność, zwinność i najwyższa jakość jazdy. Narty, które zaznaczą swój ślad w każdym zakątku gór – od puchu, po przygotowaną trasę.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania.

Ta strona wykorzystuje pliki cooki.

Używamy informacji zapisanych za pomocą

plików cookies w celu zapewnienia

maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.