All Mountain Amphibio

Popularna grupa nart otrzymała rewolucyjną technologię i wzornictwo, podnoszące oczekiwania i wyznaczające nowe standardy dla nart tej kategorii. Seria Amphibio jest zróżnicowaną kolekcją wszechstronnych, wysokiej jakości desek, które ułatwiają jazdę i maksymalizują przeżycia na stokach. Poprzez prawdziwie innowacyjne rozwiązania techniczne, takie jak 4D Technology, seria Amphibio na nowo definiuje sposób w jaki działają narty oraz jednocześnie zapewnia im wspaniały wygląd. Od szybkiej jazdy po przygotowanych trasach, aż po wypady w teren, seria Amphibio zapewnia maksymalne osiągi dla wszystkich narciarzy: od wykonujących pierwsze skręty, aż po tych, którzy wykorzystują wszystkie możliwości gór.

Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 88 XTi Fusion

Elan
3 373,00 zł
Wystarczająco szerokie, by pojeździć z dala od wytyczonych tras, lecz zwinne i precyzyjne, gdy trafią na przygotowany stok. Perfekcyjny sprzęt, na którym rano pobawimy się w puchu, a popołudniu wytniemy kilka zgrabnych łuków na twardej trasie.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 84 XTi Fusion

Elan
3 243,00 zł
Mówią, że "40” to nowa wersja "30”. Nie wierzcie. "40” to wciąż "40”, lecz... zamiast 78, w talii mamy 84 mm! Uniwersalne, szybkie i pełne energii. Nie daj się zwieść cyferkom pod butem. Nowe "20” to całkiem nowa jakość.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 16 Ti2 Fusion

Elan
3 027,00 zł
Uwaga, proszę zapiąć pasy, bowiem zakładając Amphibio 16 czeka Was przejazd życia. Genialne narty na przygotowane trasy. Szybkie, dynamiczne i zwinne, pewnie poruszają się zarówno długim, jak i krótkim skrętem.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 14 Ti Fusion

Elan
2 594,00 zł
Jeżeli szukacie zwinnych nart, które szybkie i precyzyjne łuki wycinają z wrodzoną sobie lekkością, mamy dobrą wiadomość. Bądź czujny, bo nadjeżdżają nowe Amphibio 14 - narty, które sprawią, że serce zabije szybciej.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 12 Ti Power Shift

Elan
2 420,00 zł
Szukasz nart, które na trasach popiszą się wszechstronnością? Proszę bardzo. Prezentujemy nowe Amphibio 12 Ti. Szybkie, gigantowe łuki – ależ tak! Krótki skręt na stromym stoku – jak najbardziej! Niespieszna przejażdżka po dniu pełnym wrażeń – bez problem
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 10 Ti Power Shift

Elan
1 901,00 zł
Maci ochotę poszaleć na i poza stokiem? Zróżnicowany teren to jest to, co lubicie najbardziej? Polecamy zatem Amphibio 10 Ti, najbardziej uniwersalny i wszechstronny model. W jego konstrukcji zastosowano innowacyjną technologię Amphibio Technology oraz ła
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 76 Power Shift

Elan
1 468,00 zł
Dla tych, którzy chcą cieszyć się każdym dniem spędzonym na nartach, Amphbio 76 jest idealną nartą na każde warunki i w każdym terenie. Nowość na rok 2018, Amphibio 76 łączy innowacyjną technologię 4D dla wygody I wszechstronność dla tych, którzy jeżdżą n
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 8 Power Shift

Elan
1 468,00 zł
Jeżeli z jazdy czerpać chcesz mnóstwo frajdy Amphibio 8 będzie doskonałym wyborem, bowiem to narty, które sprawdzą się w każdych warunkach i w każdym terenie. W sezonie 2018 dostępne w nowej, ulepszonej wersji, z innowacyjną technologią 4D.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 78 Ti Power Shift

Elan
1 901,00 zł
Jeśli masz apetyt na każdy stok I teren, Amphibio 78 TI to idealna narta dla Ciebie. Dzięki innowacyjnej Technologii Amphibio i delikatnej sprężytności, bądziesz gotowy, by zdobywać trasy z jej uniwersalnym wykonaniem.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania.

Ta strona wykorzystuje pliki cooki.

Używamy informacji zapisanych za pomocą

plików cookies w celu zapewnienia

maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.