Elan

Available
Black Edition

Ripstick 96 Black Edition

Elan
2 247,00 zł
Wielokrotnie nagradzana seria Ripstick obejmuje niezwykle wszechstronne modele. Z jednej strony doskonale odnajdują się w puchu i zróżnicowanych warunkach, z drugiej potrafią jeździć na twardej, przygotowanej trasie. Nowej generacji konstrukcja z wykorzys
Available
Black Edition

Amphibio Black Edition Fusion

Elan
3 048,00 zł
Amphibio Black Edition to wymarzone narty, by rozpocząć dzień na perfekcyjnie przygotowanym stoku. Maksimum frajdy z jazdy, oryginalny design i solidna, wzmocniona włóknem węglowym konstrukcja.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 88 XTi Fusion

Elan
3 373,00 zł
Wystarczająco szerokie, by pojeździć z dala od wytyczonych tras, lecz zwinne i precyzyjne, gdy trafią na przygotowany stok. Perfekcyjny sprzęt, na którym rano pobawimy się w puchu, a popołudniu wytniemy kilka zgrabnych łuków na twardej trasie.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 84 XTi Fusion

Elan
3 243,00 zł
Mówią, że "40” to nowa wersja "30”. Nie wierzcie. "40” to wciąż "40”, lecz... zamiast 78, w talii mamy 84 mm! Uniwersalne, szybkie i pełne energii. Nie daj się zwieść cyferkom pod butem. Nowe "20” to całkiem nowa jakość.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 16 Ti2 Fusion

Elan
3 027,00 zł
Uwaga, proszę zapiąć pasy, bowiem zakładając Amphibio 16 czeka Was przejazd życia. Genialne narty na przygotowane trasy. Szybkie, dynamiczne i zwinne, pewnie poruszają się zarówno długim, jak i krótkim skrętem.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 14 Ti Fusion

Elan
2 594,00 zł
Jeżeli szukacie zwinnych nart, które szybkie i precyzyjne łuki wycinają z wrodzoną sobie lekkością, mamy dobrą wiadomość. Bądź czujny, bo nadjeżdżają nowe Amphibio 14 - narty, które sprawią, że serce zabije szybciej.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 12 Ti Power Shift

Elan
2 420,00 zł
Szukasz nart, które na trasach popiszą się wszechstronnością? Proszę bardzo. Prezentujemy nowe Amphibio 12 Ti. Szybkie, gigantowe łuki – ależ tak! Krótki skręt na stromym stoku – jak najbardziej! Niespieszna przejażdżka po dniu pełnym wrażeń – bez problem
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 10 Ti Power Shift

Elan
1 901,00 zł
Maci ochotę poszaleć na i poza stokiem? Zróżnicowany teren to jest to, co lubicie najbardziej? Polecamy zatem Amphibio 10 Ti, najbardziej uniwersalny i wszechstronny model. W jego konstrukcji zastosowano innowacyjną technologię Amphibio Technology oraz ła
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 76 Power Shift

Elan
1 468,00 zł
Dla tych, którzy chcą cieszyć się każdym dniem spędzonym na nartach, Amphbio 76 jest idealną nartą na każde warunki i w każdym terenie. Nowość na rok 2018, Amphibio 76 łączy innowacyjną technologię 4D dla wygody I wszechstronność dla tych, którzy jeżdżą n
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 8 Power Shift

Elan
1 468,00 zł
Jeżeli z jazdy czerpać chcesz mnóstwo frajdy Amphibio 8 będzie doskonałym wyborem, bowiem to narty, które sprawdzą się w każdych warunkach i w każdym terenie. W sezonie 2018 dostępne w nowej, ulepszonej wersji, z innowacyjną technologią 4D.
Available
All Mountain Amphibio

Amphibio 78 Ti Power Shift

Elan
1 901,00 zł
Jeśli masz apetyt na każdy stok I teren, Amphibio 78 TI to idealna narta dla Ciebie. Dzięki innowacyjnej Technologii Amphibio i delikatnej sprężytności, bądziesz gotowy, by zdobywać trasy z jej uniwersalnym wykonaniem.
Available
All Mountain Ellement

Element Green Light Shift

Elan
1 295,00 zł
płynnie i harmonijnie, nie wymykają się spod kontroli i zgrabnie wycinają każdy skręt. Wyposażone w technologię Groove Tech, Power Shell oraz profil Parabolic Rocker pomagają czynić szybsze postępy, jeździć pewniej i szybciej.
Available
All Mountain Ellement

Element Blue Orange Light Shift

Elan
1 295,00 zł
Narty z serii Element pomogą zdobyć na śniegu większą pewność i stabilność. Po śniegu poruszają płynnie i harmonijnie, nie wymykają się spod kontroli i zgrabnie wycinają każdy skręt. Wyposażone w technologię Groove Tech, Power Shell oraz profil Parabolic
Available
Race Precision

GSX Fusion

Elan
3 243,00 zł
Czyste, błękitne niebo, twardy, równy jak stół stok i dobrze znany smak adrenaliny. Jeżeli po trasach lubicie poruszać się ze sporą prędkością, a długi skręt jest tym, co naprawdę Was kręci, GSX Fusion z kolekcji Elana będzie doskonałym wyborem.
Available
Race Precision

SLX Fusion

Elan
3 243,00 zł
Błyskawiczna zmiana krawędzi i dynamiczne wykończenie skrętu. Nowe SLX Fusion to prawdziwy wulkan energetyczny - narty, które w każdej fazie skrętu dają niezłego kopa. Szybkie i zwinne, potrafią wycinać bardzo ciasne łuki. Dobrej zabawy!
Available
Race Precision

SL Fusion

Elan
2 810,00 zł
Używając słownictwa motoryzacyjnego, SL Fusion to ten sam pojazd co Elan SLX Fusion, lecz z mniejszą liczbą oktanów. Wyróżnia go sportowy charakter, który ujawnia się w trakcie wycinania ciasnych, carvingowych skrętów. Nieco szersza talia sprawia, że na t
Available
Freeride Ripstick

Ripstick 116

Elan
2 810,00 zł
Nieustraszony pogromca gór powraca w nowej odsłonie. Model zaprojektowany we współpracy z najlepszymi zawodnikami. Ripstick bez cienia zawahania pokona najstromsze, otulone grubą warstwą puchu stoki.
Available
Freeride Ripstick

Ripstick 106

Elan
2 767,00 zł
Model podobny do Ripstick 116, o nieco węższej talii. Ripstick 106 to jedne z najbardziej uniwersalnych nart, które zjadą z każdego stoku i poradzą sobie w każdych warunkach – od puchu, po przygotowaną trasę. Nic zatem dziwnego, że to ulubione narty Glena
Available
Freeride Ripstick

Ripstick 96

Elan
2 594,00 zł
Model brylujący w testach i doceniony przez szerokie grono profesjonalistów. Ripstick 96 to doskonały wybór dla narciarzy poszukujących lekkich i uniwersalnych desek. Takich, które – w każdych warunkach – poruszać się będą płynnie i zwinnie.
Available
Freeride Ripstick

Ripstick 86

Elan
2 122,00 zł
Ripstick 86 to doskonałe połączenie takich cech, jak wszechstronność, zwinność i najwyższa jakość jazdy. Narty, które zaznaczą swój ślad w każdym zakątku gór – od puchu, po przygotowaną trasę.
Available
Touring Adventure

Ibex 84

Elan
1 728,00 zł
Ibex 84 to model dla miłośników skitouringu przedkładających górskie spacery nad wielką przygodę. Bardzo solidne, wysokiej jakości narty, które doskonale radzą sobie zarówno w trakcie podchodzenia jak i zjazdów.
Available
Touring Adventure

Ibex 84 Carbon

Elan
2 420,00 zł
Ibex 84 Carbon to najwyższej jakości model wyposażony w nowoczesne technologie. Lekkie i szybkie w trakcie podchodzenia, stabilne i przewidywalne podczas zjazdów. Uniwersalne skitoury cieszące się ogromnym zainteresowaniem miłośników dreptania po górach.
Pokazano 1-24 z 54 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania.

Ta strona wykorzystuje pliki cooki.

Używamy informacji zapisanych za pomocą

plików cookies w celu zapewnienia

maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.