Freeride Ripstick

Zaprojektowane z myślą o miłośniczkach freeride'u. Ripsticks to doskonały wybór dla pań poszukujących w górach przygód, takich które odnajdą się w każdych warunkach. Narty, o jakich można tyklo zamarzyć; zabiorą was w każdy zakątek gór i poradzą sobie w każdych warunkach śniegowych. Wystarczająco szerokie, by lekko sunąć w puchu, lecz z nieco węższą talią, by poradzić sobie na twardszych nawierzchniach.

Available
Freeride Ripstick

Ripstick 94 W

Elan
2 303,00 zł
Idealnie skrojone na potrzeby pań. Doskonałe narty freeride'owe, o sporych umiejętnościach – jeżdżą przodem, tyłem, fikają w puchu i mkną między drzewami. W najlepszym stylu!
Available
Freeride Ripstick

Ripstick 102 W

Elan
2 526,00 zł
Ripstick 102 W to model przeznaczony dla pań, które te18ikę jazdy w puchu opanowały do perfekcji. Tych, które marzą o stromych, otulonych gruba warstwą śniegu stokach, na których założą pierwsze ślady, zostawiając facetów daleko z tyłu.
Available
Freeride Ripstick

Ripstick 86 W

Elan
2 303,00 zł
Ripstick 86 W to damskie narty freeride'owe o niezwykle wszechstronnym charakterze. Jeżeli zależy Wam na szybkim czynieniu postępów, będzie to bardzo celny wybór. Wystarczająco szerokie, by poradzić sobie z dala od tras. Lekkie i zwinne.
Available
Freeride Ripstick

Ripstick 86 TW

Elan
1 442,00 zł
Ripstick 86 TW to zbudowane z zaawansowanych technologicznie materiałów narty dla juniorów preferujących jazdę w puchu. Doskonały model freeride’owy – lekki, zwinny i niezwykle sterowny w każdych warunkach.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania.

Ta strona wykorzystuje pliki cooki.

Używamy informacji zapisanych za pomocą

plików cookies w celu zapewnienia

maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.